Nové e-knihy ke stáhnutí zdarma!

23.01.2017 10:56

Ano, je to tak, rozšířili jsme pro vás nabídku e-knih ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze!

Tentokrát nebudete potřebovat žádnou aplikaci, ale můžete si e-knihy stahovat v různých formátech na jakékoliv zařízení.

E-knihy jsou dostupné ve třech formátech, pro čtečky je vhodný epub, pro Kindle je zvlášť formát prc, pro tablety a PC je potom formát PDF. Popřípadě lze číst i epub na počítači (potřeba volně dostupného programu např. Bluefire reader).

E-knihy naleznete v našem katalogu VuFind. Na hlavní stránce zvolíte možnost e-knihy a poté je naleznete v pravém sloupci, pod možností e-knihy MPL!

Pro více informací, můžete využít nápovědu z MLP zde.

Upozornění: e-knihy které nabízejí možnost stáhnutí ve formátu HTML, jsou pro nás nedostupné a pouze vás přesměrují k přihlášení na stránky Městské knihovny v Praze!