Kurz trénování paměti

25.08.2013 11:35

Městská knihovna ve Frenštátě p. R. je již řadu let místem, kde se lidé mohou dozvědět o paměti a učení při jednorázových přednáškách. Hraví a optimističtí padesátníci, šedesátníci i sedmdesátníci se však mohou v KURZU TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI scházet i pravidelně. Po odmlčení z technických a organizačních důvodů se první setkání uskuteční ve středu 2. října v 16 hodin, a to v Městské knihovně na Dolní ulici č. 504.  Novým zájemcům budou přiblíženy teoretické základy, pro dlouhodobé účastníky připravila knihovnice (lektorka) paní Mgr. Martina Burianová řadu novinek a zajímavostí.  Všichni zájemci jsou srdečně zvaní. Mohou se těšit na spoustu hříček a soutěžení, i když to bude jen a jen s vlastní pamětí.

Termíny v roce 2014 : 8. ledna, 12. února, 12. března, 9. dubna vždy v 15.30hod.