Knihovna si na Dnu města připomene 140 let své existence

05.06.2015 08:07

V rámci oslav výročí 140 let od svého založení jsme pro vás připravili zajímavé akce. Řada z nich proběhla již v jarních měsících letošního roku.

A na co se můžete těšit nyní?

V pátek 12. června 2015 budeme:

• mít pro vás otevřenou knihovnu mimořádně do 19.00 hod.
  • promíjet poplatky za upomínky
  • zahajovat výstavu vztahující se k historii a současnosti městské knihovny (výstava potrvá do konce roku 2015 a bude ji možné zhlédnout v knihovně - zdarma)

Současně nás v tento den můžete navštívit i v knihovnickém stánku na Dni města a zúčastnit se soutěže o drobné ceny. Pro dospělé a chytré děti je připraven kvíz, pro malé a tvořivé děti "sovička" k vybarvení.

Zároveň budete mít možnost ve stánku odložit své nepotřebné knihy, pro které již doma nemáte místo. Ty pak poputují do našich sovích budek.

Rádi bychom vás ještě upozornili, že v čase mezi 14.00 hod a 15.00 hod. proběhne na pódiu (v rámci oslav) slavnostní předávání cen vítězům literární soutěže, kterou vyhlásila městská knihovna v lednu 2015.

Slavte s námi!