Hlasujte v čtenářské anketě "Dětský knihomol 2017"

02.01.2018 08:39

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje již 25. ročník ankety "Dětský knihomol 2017" (původně Suk-čteme všichni) o nejoblíbenější knihu pro děti a mládež vydanou v uplynulém roce 2017.

Odpovězte na anketní otázku: Která kniha, vydaná v roce 2017, se vám nejvíce líbila?

Z vašich odpovědí bude vylosováno 50 výherců, kteří dostanou knihu. Ti z vás, kteří odpoví na doplňkovou otázku „Kdo mi nejčastěji četl/čte?“ budou zařazeni do slosování o tři knihy.

Anketní lístky si můžete vyzvednout na dětském oddělení knihovny Frenštát p. R. Tím, že se zapojíte do hlasování, doporučíte svoji oblíbenou knihu dalším čtenářům. Oceněni budou všichni tvůrci knihy, která dostane nejvíce hlasů.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční 4. dubna 2018.

Vyplněné anketní lístky posílejte do 20. března 2018 na adresu:

Pedagogická knihovna J.A. Komenského

Jeruzalémská 12

Na obálku napište "Dětský knihomol 2017"

V lednu bude opět spuštěno také elektronické hlasování na webu http://npmk.cz/knihovna/

Pravidla ankety.