Druhá soví budka je na světě

28.04.2015 13:45

Po velmi úspěšné instalaci první miniknihovny, která proběhla v září 2013, jsme se rozhodli postavit další miniknihovnu, tzv. soví budku. Tentokrát jsme zvolili jiné strategické umístění, a to u nové vlakové zastávky Frenštát p.R., město a zároveň v blízkosti Gymnázia a Střední školy elektrotechniky a informatiky Frenštát p. R.

Obě miniknihovny jsou přístupné 24 hodin denně. Knihy si může půjčit kdokoliv, ale je zapotřebí je po přečtení opět vrátit.

Jak nová soví budka vypadá, se můžete podívat v galerii.

Protože už o Sovích budkách bylo napsáno dost, rozhodli jsme se jim vytvořit vlastní stránky, kde se dozvíte, kdo s nápadem přišel, můžete si pročíst články vydané k Sovím budkách a v galerii si prohlédnout, jak jim to sluší. Najdete tam i informace o podobných budkách u nás i ve světě.