Dárky pro obyvatele domova Hortenzie byly předány

12.12.2014 10:10

Knihovnice městské knihovny ve spolupráci s dobrovolníky rozdávali dárečky. Malé pozornosti, které vyrobily knihovnice společně s několika dobrovolníky na workshopu ve středu 3. prosince 2014, našly své majitele. Ve čtvrtek 11. 12. 2014 proběhlo předání jednotlivým obyvatelům v domově Hortenzie. Babičky a dědečkové měli velkou radost nejen z vánočních dárečků, ale především z přítomnosti knihovnic. Bylo to krásné setkání, plné radosti a úsměvu. Jednotliví obyvatelé domova byli obdarováni a navštíveni přímo ve svých pokojích, knihovnice byly často netrpělivě očekávány. Nechybělo ani osobní přání do nového roku jménem knihovny a všech zaměstnanců.

Děkujeme za milé přijetí i za pomoc panu řediteli a všem pracovníkům domova Hortenzie.