Biblioschránka - nová služba pro naše čtenáře

20.10.2017 09:36

Městská knihovna připravila pro své čtenáře novou službu v podobě Biblioschránky!

Biblioschránka slouží k samoobslužnému vrácení knih z Městské knihovny Frenštát p. R., zejména mimo provozní dobu knihovny. Umístěna je z boční strany Domu kultury (bezbariérový vchod knihovny).

JAK TO FUNGUJE?

-       Knihy vložte po jednom kuse do označeného otvoru ve schránce (hřbetem knihy napřed).

-       Nejpozději následující pracovní den knihy vyzvedneme a odečteme je z Vašeho čtenářského konta.

-       Vrácené knihy si zkontrolujte ve svém čtenářském kontu.

-       Vaše případné upomínky zůstávají beze změny a jste povinni je uhradit při nejbližší návštěvě knihovny!

Biblioschránka je určena k vrácení knih a časopisů. CD nosiče a společenské hry do schránky nevracejte, aby nedošlo k jejich poškození!